YURTDİSİ

Dünyanın her yerine teslimatımız vardır. Siparişleriniz 2-5 iş günü içerisinde teslim olur.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

a.) Seçtiğiniz şalların ödemesini web sitemizden online olarak kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

b.) Banka havalesi ile yapabilirsiniz. (Masraf kesintileri size aittir)

Kargolama Süreci
2 adet kargo seçeneği var. DHL ve PTT Posta Servisi. DHL teslim süresi 2-5 gündür. Kargo takip numarası ile kargonuzu anında takip edebilirsiniz. Ülkenizin DHL şubesi ile anında iletişime geçebilirsiniz. PTT teslim süresi 7-12 gündür. Ülkenizin posta servisi ile teslim edilir. Takip ülkenizin posta servisinden yapılabilir. Ülkenizin posta servisine güveniyorsanız bu seçeneği seçiniz.
Kargomu takip edebilecek miyim?
Kargonuz yola çıktığında size bir takip numarası verilecektir.
Geri iade var mıdır?
Ürünü iade edebilir veya renk değişimi yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ki kargo maliyetleri size aittir. Eğer para iadesi söz konusu ise; ürün bize ulaştığında Kredi kartı ile ödeme yaptığınız takdirde paranız size iade edilecektir. Havale ve diğer ödemelerde ücretiniz bir başka alışverişinizde kullanılmak üzere saklı tutulacaktır.
Neden yurtdışı 4 adet ile sınırlı?
4 adetten fazla olan kargoların gümrüğe takılma ihtimali artar. Şu ana kadar 4 adet ve daha az olan kargolarda bir sorun yaşamadığımız için maximum 4 adet sınırı koyduk. Daha fazla almak isterseniz 2 farklı sipariş hazırlayabilirsiniz.
DİKKAT
Yurt dışı kargolarımız gittiği ülkelerin gümrüğüne takılma ihtimali vardır. Bu durum siparişlerinize ve ülkenize göre değişebilir. Gümrüğe takılma durumunda gümrük görevlileri sizinle iletişim kurup paketinizi almanız konusunda size bilgi vereceklerdir. Gümrüğe takılma durumunda oluşacak vergi ve masraflar alıcıya aittir. İpeksalevi.com olarak gümrüğe takılan ürünlerden mesul değiliz.